Меблі з дерева (каталог)

Якими б величезними кроками не рухався прогрес, найкращою сировиною для виготовлення меблів залишається натуральне дерево.

Дійсно, цей матеріал характеризується екологічністю, довговічністю та красою. Естети цінують його також за неповторну затишну атмосферу, яка з’являється у кожній кімнаті, де є хоча б один дерев’яний елемент: шафа, стілець, полиця чи різьбяра панель на стіні. 


Звісно, дерев’яні меблі можна знайти і в магазині, але лише виготовлення на замовлення дозволить втілити ваші найсміливіші дизайнерські рішення.


Перегляньте мої роботи – меблі ті інші елементи інтер’єру.  Всі вироби виключно ручної роботи, мають неповторний шарм та красу! 

Меблі з дерева в інтер’єрах різних стилів Практика показує, що дерев’яні меблі вписуються майже у будь-який інтер’єр. Навіть, за бажанням, у хай-тек та модерн!

В такому разі потрібно уважніше поставитися до розробки ескізу (якщо ви плануєте зробити їх на замовлення) – віддайте перевагу простим геометричним лініям, незвичним кольорам (наприклад, червоному, чорному, сріблястому) та футуристичним елементам, скажімо, металевим накладкам.

До речі, меблі з натурального дерева роблять мінімалістичний інтер’єр більш живим та цікавим – за рахунок контрасту фактур. Такий ефект навіть офісу не заважить, не кажучи вже про житлове приміщення. 


Ну, а взагалі, найкраще оточення для справжніх меблів з дерева – це кімната в етно- чи екостилі. «Чисте» етно зустрінеш хіба що в етнографічних музеях, але елементи аутентичних інтер’єрів виглядають досить несподівано, але дуже свіжо.

А ось з екостилем взагалі «промахнутися» неможливо: лляні штори, рогожа, природні мотиви, м’яка палітра кольорів – чудове рішення, особливо для тих, хто втомився від міських джунглів.

В такому разі краще обрати меблі з дерева натуральних кольорів, де можна побачити фактуру деревини. Інколи доречні навіть масивні, немов зрубані сокирою меблі з натурального дерева – сміливе, але дуже оригінальне рішення!