Про мене

Роман народився 4 листопада 1978 року. Хлопчик ріс у злагоді з природою, в мальовничому карпатському куточку поблизу Долини. Заколисаний ніжними материнськими піснями, виховувався на добрих маминих віршах. У всьому прагнув наслідувати батька, старших братів. З раннього дитинства проявилася любов до прекрасного: живопису,виробів з дерева, архітектури. Поєднував навчання в Одиницькій та дитячій художній школах.
Пізніше було навчання в Косівському коледжі прикладного та декоративного мистецтва ім. В.І.Касіяна на факультеті художньої обробки деревини.
Роман – художник-дизайнер. З 2004 року депутат Оболонської сільської ради . Приватний підприємиць. Одружений. Дружина Ірина – вчитель. Молода сім`я виховує сина Костянтина та дочку Марію.
Творча біографія робіт молодого художника досить різноманітна. Починав з декоративних елементів народного вжитку, різьби та меблів. Разом з старшими братами споруджував у Москві казкові комплекси дитячих майданчиків та зони відпочинку, які були високо оцінені мерією Москви.
Набравшись досвіду роботи за час п’ятирічного перебування у Росії, повернувся на Батьківщину.

З 1999 року молодий художник-дизайнер працює в м. Долина на Івано-Франківщині. Його роботи пронизані народною тематикою.
Безліч робіт Романа милують око жителів України. Активно працює над поширенням української культури за межами нашої держави.
Роман брав участь у виставках та фестивалях на Україні та в Німеччині. Його авторські роботи були високо оцінені .
Керував спорудженням монументу до 60-річчя Перемоги в Києві. Художник вніс свій вклад в оформлення центральної частини території Гошівського монастиря. Був автором і виконавцем декоративно-вжиткових композицій в готельних комплексах «Князь Олег», «Софія» в Долині, «Жива вода» в Міжгір`ї, «Стара правда» в Поляниці. Виконував творчі роботи у кафе «Бом», «Пріма-піца». Багато працював по оздобленню садиб , готельних комплексів в курортних містечках: Буковель, Східниця, Шаян … та безліч робіт у приватному секторі.
Деякі проекти Роман виконує з своїми братами – Русланом та Ігорем, які також є художниками і неперевершеними майстрами в різних напрямках творчості.
Тісно співпрацює з чудовими майстрами – Василем Витвицьким та Володимиром Кіндрачуком.
Сформував свій невеличкий, але унікальний колектив, з яким успішно працює та втілює нові ідеї вже багато років. Ключові майстри в колективі – Олександр Шандровський, Віталій Гануш, Зенон Гануш, Віталій Цап, Василь Ільницький, Назарій Макара.
Авторські роботи Романа Романишина – це дивовижний симбіоз дерева, металу, скла, кераміки, шкіри…
В даний час веде будівництво каплиці на рідній горі Знесіння на місці одного з перших монастирів на заході за проектом брата Руслана.
Роман – прихильник старовинних мотивів, які вдало адаптовує до вимог сучасності.