Ковані мангали

Ковані мангали: пікніки зі смаком!

Хто з нас не любить шашлики? А отже, усі ми розуміємо, що вони виходять набагато смачнішими, якщо приготовані не просто на кострі, а на мангалі. І якість мангала тут грає не останню роль: рівень пропікання м’яса залежить ще й від товщини метала корпуса мангала – з цієї точки зору стаціонарні мангали краще, ніж розбірні.

Тому ці споруди все частіше можна побачити у будинках та на дачах. Хочете, щоб він був не тільки функціональним, а й красивим?


Обирайте ковані мангали – вони чудово виглядають і стануть справжньою окрасою двору, особливо якщо на ділянці вже є якісь ковані елементи – огорожа чи ліхтарі. 

Чим ковані мангали відрізняються від інших? Такі моделі виробляються з товстої сталі, яка витримує високі температури. Зустрічаються навіть такі, в яких робоча частина відливається з чавуну, але вони мають суттєвий недолік: при різкому охолодженні можуть з’явитися тріщини. 

Конструкції кованих мангалів практичні та зручні для використання. Майже всі вони є стаціонарними, інколи комплектуються дахом. Більшість з них мають різноманітні додаткові елементи: ящик для золи, полиці для зберігання приладдя (спеціальні тримачі для дров, шампурів). 


Головний плюс гарного кованого мангала – це його декоративність та краса. Він може бути виготовлений у любому стилі, від класичного до сучасного.

Різновиди кованих мангалів Вони бувають дуже різними – від простих моделей з розбірними ніжками, які підійдуть для користування час від часу, до ексклюзивних моделей ручної роботи, справжніх витворів мистецтва, виконаних у вигляді карети, пушки, паровоза і т. ін., що під силу лише досвідченим майстрам.

В залежності від функціональності мангали можуть бути як класичними, так і гриль-барбекю (з решіткою). Все залежить від ваших смаків та вподобань. 


Мангали на замовлення Виготовлення кованого мангалу – це дуже трудомісткий процес, адже майстри виготовляють їх вручну. Ви можете обрати форму, колір та малюнок виробу.

Такий індивідуальний підхід дозволяє створити для кожного замовника такий мангал, який чудово впишеться в ландшафт вашої ділянки. 
Звертайтеся до мене та отримуйте справжні металеві шедеври!