Ліжка з дерева

Спальня – це не просто звичайна кімната в квартирі, де ми спимо, а те місце, де можна усамітнитися чи побути наодинці зі своєю половинкою. І центром кімнати, звісно, є ліжко.

Від його вибору залежить не тільки зовнішній вигляд кімнати, але й те, наскільки міцним буде ваш сон. Отже, до його вибору потрібно поставитися серйозно. 


Раджу переглянути мої роботи та купити ліжко з дерева – тоді ви точно не будете розчаровані! Дерево – кращий матеріал для ліжок 

Матеріал, з якого виготовлено цей предмет меблів, також має значення. Деякий час тому дуже популярними були меблі з МДФ (переважно, звісно, з-за низької ціни), але зараз багато хто відмовляються від них та віддають перевагу ліжкам з дерева. Чому?

В першу чергу із-за екологічності та чистоти деревини, адже ми проводимо у ліжку близько 7-8 годин на добу – не хотілося б уві сні дихати чимось шкідливим. А з деревом такого, звісно, не станеться. Воно навіть є своєрідним «природним кондиціонером», що робить повітря в кімнаті свіжішим, а деревина хвойних порід ще й наповнює приміщення особливим тонким ароматом.  Що й казати, якісніліжка з деревапродовжують радувати своїх власників. 


Яке ліжко обрати? Сучасні дерев’яні ліжка можуть бути найрізноманітніших форм та розмірів. Якщо хочеться чогось особливого, краще зробити його на заказ. Зверніться до майстра Романа Романишина, щоб отримати якісні та красиві меблі з натурального дерева. Подивитися його роботи можна на цьому сайті – можливо, ви оберете щось зі стандартних ескізів, а може, захочете зробити індивідуальне замовлення.


Якщо ви вирішите купити ліжко з дерева, тоді яку деревину краще обрати? У якості економ-варіанту підійдуть береза та сосна, більш елітні варіанти – дуб, ну, а найбільш елітними та, треба зазначити,найдорожчими, стануть ліжка з тису, акації, самшиту (але таке ліжко точно прослужить не одне десятиліття!). 


Тонкощі догляду за дерев’яними ліжками Пам’ятайте, що дерев’яні меблі не теплять вологи, отже, не можна витирати з них пилюку занадто вологою ганчіркою, а поліроване дерево – лише сухою фланеллю. З’явились пошкодження на поверхні? Зверніться до майстра: він обробить їх спеціальною ґрунтовкою та лаком.