Альтанки

Альтанки фото моїх робіт

Альтанка – це те ж саме, що й бесідка: невелика споруда, яку можна поставити десь неподалік від свого дома та насолоджуватися там затишним відпочинком. Ви можете подивитися мої альтанкифото, щоб одразу зрозуміти, як вони виглядають.

В сонячну погоду вона захищає від пекучих променів, у дощик – від настирливих крапель, а як приємно посидіти тут ввечері з родиною чи дружньою компанію. 

Але таки бесідки – це не тільки вдале практичне рішення, а й оригінальний елемент дизайну, який може стати прикрасою вашого двору або саду.

Звісно, в такому разі альтанка повинна бути не просто стандартним набором з чотирьох стовпів-опор та даху, а цікавим виробом, краще за все – авторським. Зверніть увагу на дерев’яні, бо саме вони користуються найбільшим попитом (треба зазначити, це цілком виправдано). 


Дерево – це найбільш екологічний та досить міцний матеріал. При правильній обробці його не лякають ані дощі, ані сніги. Крім того, саме дерев’яна альтанка подарує неповторно затишно атмосферу. А як чудово пахне дерево, розігріте сонцем!

Альтанки з дерева можуть бути найдивовижніших форм: трьох-, чотирьох-, п’яти- чи навіть восьмигранні, відкриті чи закриті. Відкриті бесідки – це ажурні куполоподібні споруди (їх дуже часто декорують рослинами, що в’ються), закриті мають стіни – у вигляді решіток чи суцільні. У зовнішньому вигляді вони дещо програють, але така вона стане прилистком навіть у погану погоду. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Альтанка на замовлення Одже, вирішили купити альтанку? А чи не краще зробити її на замовлення? Адже тоді бесідку спорудять для вас за індивідуальним проектом, и вона чудово впишеться у ландшафт вашого саду, буде саме того розміру, якого потрібно, і виконана у тому стилі, який сподобається вам! 

Перед візитом до майстра рекомендую подивитися альтанки на фото, аби зрозуміти, якими вони бувають і що потрібно саме вам. Я можу спорудити для вас будь-яку альтанку з натурального дерева, врахую всі ваші побажання – будете приємно вражені результатом!