Шафи та комоди з дерева

Як би там не було, але кімнати без жодної шафи з дерева можна роздивлятися хіба що на сторінках журналу. А в житті все по іншому: у кожній оселі є багато речей, котрим потрібно знайти своє місце, то чому б не сховати їх за дверцятами красивої шафи з дерева?

Втім, може, й не сховати: шафи-вітрини, наприклад, створені якраз для того, щоб виставляти на огляд!


Що ж, справа смаку, але якщо спитати, з якого матеріалу повинен бути цей предмет меблів, відповідь одна: тільки з дерева!  Ну звичайно, дерево набагато красивіше та більш екологічне, ніж «бюджетні вигадки» сучасних дизайнерів – такі, як ДСП чи МДФ. 

Перегляньте мої роботи, вони допоможуть перетворити ваш інтер’єр на ексклюзивний!

Інтер’єрні рішення з дерев’яними шафами в залежності від стилю може стати окрасою практично будь-якої кімнати: вітальні, спальні, передпокою та навіть кухні (якщо це шафа-вітрина чи шафа-буфет, а кухня достатньо велика та виконана у класичному стилі).


А що робити, якщо ви купуєте шафу у стандартну квартиру, де кімнати не дуже великі? Адже навіть середня за розміром шафа у такому разі здається досить великою та масивною. 


Дизайнери радять вдатися до наступних хитрощів: – світлий та теплий колір; – дзеркальні чи скляні дверцята (скло надає невагомості, а дзеркало створює цікавий оптичній ефект, візуально розширюючи приміщення);- вдале розташування шафи у кімнаті – краще поставити її у дальній кут, щільніше до стіни.

Не ставте шафу одразу біля двері у кімнату: вона одразу буде привертати увагу та «перевантажувати» приміщення. 


Елегантне рішення при обмеженому просторі – це кутова шафа з дерева. Вона економить простір приміщення та має більше корисної площі для зберігання речей. 


Трохи про стильові рішення. Бароко та класичний стиль потребують, щоби шафа з дерева була прикрашена різьбою та, як ми вже казали, це може бути шафа-вітрина. Хай-тек передбачає ясні геометричні лінії (ніяких візерунків!) та чистий колір – найчастіше чорний чи білий. Японський стиль в інтер’єрі допоможуть підкреслити невисокі шафи з лакованого темного дерева. 


В тому випадку, якщо душа бажає чогось надзвичайного, краще заказати меблі, ніж купити, адже досвідчений майстер втілить у життя будь-які побажання.