Дерев’яні двері

Дерев’яні двері – це одвічна класика! Саме вони додають приміщенню завершений вигляд, а крім того, слугують дійсно довго (в тому разі, якщо це дійсно якісні двері). Ви плануєте придбати дерев’яні двері? Тоді вам буде корисно ознайомитися з нашими роботами  та  видами деревини, які використовуються для таких цілей. 

Двері з дубу Одна з найбільш поширених порід деревини, яка використовується для виготовлення дверей та меблів, адже вона має високу твердість та міцність, отже, довговічністю. Дубові двері – це елітні вироби, які приваблюють ще й живою, багатою текстурою матеріалу. 


Двері з буку БукЦе дерево цінної породи, яке є більш бюджетною альтернативою дубу, адже букові вироби за своїми характеристиками схожі на дубові. Світло-рожева деревина з однорідною текстурою дозволяє вписати дерев’яні двері практично у будь-який інтер’єр, навіть самий сучасний. Але бук вважається примхливою породою: він дуже чутливий до коливань вологості, тому їх не установлюють в кімнатах з підвищеною вологістю – наприклад, ванних кімнатах. 


Двері з ясеню Чудова порода! Ясень відрізняється гнучкістю та упру гість (його навіть використовують при виготовленні гнутих меблів). За твердістю він навіть міцніший за дуб, але набагато невибагливіший за бук. Колір деревини коливається від темно-бурого до світло-рожевого. Рекомендуємо звернуть увагу на дерев’яні двері ясеню. 


Червоне дерево – це король цінних порід! До речі, не всі знають, що до червоного дерева відносять разні породи: філіппінську меранті, каліфорнійську секвою, деякі види евкаліпту. Але найбільш цінним є американське дерево махагоні, бо має цікавий колір та підвищену стійкість до негативного вплову вологості та температури. 


Двері з сосни Найбільш розповсюджена порода деревини серед хвойних завдяки відносно низькій вартості. Отже, дерев’яні двері з сосни доступні широкому кругу споживачів. Достатньо надійна та практична порода. 


Двері з горіха, клена, вишні. Ці породи також відносять до цінних та мають гарні характеристики. То що, ви вже вирішили, які саме двері вам потрібні? Якщо плануєте робити їх на замовлення, проконсультуйтеся з майстром, яку породу дерева порекомендує він.