Ковані ліжка

Ковані ліжка: легкість та стиль

Ковані меблі дуже популярні, і вони можуть бути доречними практично у будь-якій кімнаті: вітальні, кухні та навіть спальні. Як ви вже здогадались, мова йде про ковані ліжка. Ця новинка (адже вони ввійшли у моду недавно) прекрасно впишеться у будь-який інтер’єр. Метал чудово поєднується зі шкірою, тканиною, каменем, деревиною, склом. Художня ковка стане чудовим акцентом! 
Розмаїття дизайнів кованих ліжок.

Одночасне поєднання в кованих меблях масивності металу та в той же час легкості нікого не залишає байдужим. З одного боку, метал – це дуже «брутальний» матеріал, але він може виглядати дуже вишукано та навіть тендітно! Чудово виглядає поєднання кованих елементів з натуральним деревом: холод металу та тепло деревини – цікавий контраст! 
Все залежить від обраного вами стиля. Для бароко майстер зробить ковані квіти, візерунки та рослинні мотиви, для сучасного стилю – строгі линії та геометричні форми. 
Вся увага буде прикута до узголів’я, тому акцент роблять саме на ньому. Узніжжя може взагалі не бути, або воно може повторювати мотиви узголів’я. 
Дуже цікаво виглядають ковані ліжка з балдахіном: ажурна ковка дозволяє позбавити її масивності, а незвичний елемент придасть інтер’єру романтики. 
Що навколо?Для того, щоб коване ліжко якнайкраще вписувалось в інтер’єр, його можна підтримати іншими елементами: люстрою, бра, туалетним столиком з кованими ніжками, етажерка для квітів, дзеркало у кованій рамі. 
Ковані елементи можуть бути й меншими: підсвічники, сувеніри, статуетки. Важливо також підібрати гармонійну кольорову гаму. До речі, ковані ліжка теж можна пофарбувати у будь-який колір за вашим бажанням: від звичного кольору давньої бронзи до ексцентричного блакитного кольору. Також їм можуть «надати віку» за допомогою патини, яка може бути золотавою, сріблястою, з ефектом латуні. До речі, дуже цікаво виглядають білі чи сріблясті ліжка – такі кольори зроблять метал ще не вагомішим на вигляд! 
Зацікавились таким предметом інтер’єру, як ковані ліжка? Ціна може бути різною, в залежності від обраної моделі, але можна знайти як доволі бюджетні варіанти, так і розкішні варіанти з дуже складними елементами. Зверніться до мене, і я допоможу вам підібрати оптимальний варіант та, що найважливіше, втілити вашу ідею в життя.