Ковані перила

Ковані перила: витонченість у деталях

Важко спорити з тим, хто скаже, що ковані вироби виглядають дуже благородно та солідно! До речі, ви коли-небудь бачили ковані перила? Вони будуть доречні на ганку; на сходах, що ведуть на другий поверх; на балконі дома чи квартири. Чим же вони так привертають покупців?
Переваги кованих перил Головна перевага – ексклюзивність, адже перила найчастіше роблять на замовлення: інколи – з-за нестандартних розмірів чи форм, інколи – з-за бажання отримати оригінальний, надзвичайний виріб ковальського мистецтва. 
Запрошую переглянути мої роботи:

До речі, готових кованих перил продається не так вже й багато, тому вам, швидше за все, доведеться замовляти їх у майстра. Зверніться до нас, щоб отримати індивідуальних підхід та дуже якісну роботу! 
Кованим перилам не страшна іржа та вплив часу, їх можна пофарбувати у будь-який колір. Дуже популярні кольори – золотавий та бронзовий, але все залежить від кольорового рішення приміщення в цілому. 
Як обрати? Щоб визначитись з тим, які саме ковані перила вам потрібні, потрібно визначитись, де вони будуть встановлені, адже від цього залежить не тільки їх розміри, а й зовнішній вигляд. Наприклад, перила ганку зазвичай менш витончені, ніж ті, які встановлюються всередині приміщення. А ось перила на сходах, що ведуть на другий поверх будинку чи дворівневої квартири, майже завжди вирізняються красивий дизайном та вишуканим орнаментом. 
Якщо обійтися без зайвих «ажурів» та зробити ковані перила солідними та дещо строгими, отримаємо класичний інтер’єр. Візерунки та металеві мережива більше підійдуть стилю бароко. Стиль хай-тек підтримають легкі перила, немов виковані з металевих прутів. 
Перевага кованих перил в тому, що вони дозволяють зробити драбину візуально менш громіздкими. Довершити цей ефект можна, встановивши відкриту драбину, тобто таку, яка має пустоту між сходами. Якщо це здається вам небезпечним, можна закрити простір між сходами невеликими кованими елементами. 
Звісно, перила для звичайних маршових сходів обійдуться дешевше, ніж для витончених гвинтових. Вартість роботи потрібно уточнити у свого майстра. Перила для балконів Ковані перила, які встановлюються на балконах, надійні та дуже красиві, їх не потрібно зашивати пластиком чи чимось подібним. Їх можуть доповнити підставки під горщики з квітами та – за бажанням – навіть невелика кована кушетка. Такі перила виготовляють не з порожнистих трубок, а з металевих прутів: так виріб стає більш надійним та довговічним. Тож встановлення кованих перил у себе вдома – гарна ідея! А я допоможу у її реалізації!