Ковані ворота

Ковані ворота: ціна, різновиди

Що й казати, ворота – це візитна картка кожного приватного будинку, адже їх бачать не тільки гості, а й усі перехожі. Вони стають гордістю хазяїв протягом довгих років! А ви ніколи не замислювались над тим, щоб придбати красиві ковані ворота? Ціна на них може бути досить невисокою, а якщо захочете щось незвичне, можете отримати справжній шедевр художньої ковки ручної роботи. 
Перегляньте мої роботи, можливо щось буде вам до вподоби.


Переваги кованих воріт 
Ковані ворота доповнять будь-яку огорожу – також ковану чи зроблену, наприклад, з цегли чи каменю. Вони можуть доповнювати та продовжувати орнамент огорожі, а можуть відрізнятися – і узорами, і кольором. 
Такі ворота виготовляються з міцного та довговічного металу, тому є надійними й міцними, а завдяки правильній обробці їх не пугають ні іржа, ні корозія. Метал також витримують перепади вологості та температури. 
Ковані ворота можуть бути як розпашними, так і відкатними. На обидва типи воріт можна встановити автоматику, щоб відкривати та закривати їх дистанційно. Також по типу конструкції ворота можуть бути: – відкритими (металічна рама та решітка з металевих прутів чи ажурного візерунку); – закритими (металевий лист з рамою, прикрашений декоративними кованими елементами). 
Що стосується деталей ковки, це може бути що завгодно: листя, квіти, списи, виноградні лози, кленове листя, фамільний герб, ініціали хазяїна, логотип компанії – гарним майстрам під силу все, що завгодно! Як же виготовляються ці дивовижні вироби ковальського мистецтва? 
Секрети майстрів Такі різні елементи робляться з однакових заготівель у вигляді металевих прутів. Метал розігрівають до стану, коли він стає м’яким, як пластилін, і тоді йому придають різноманітні форми. Для цього у ковалів є маса прийомів: закручування, рубка, витяжка та ін. І все це – заради одного елементу, іноді дуже маленького. Тільки уявіть, скільки праці майстра потрібно, щоб зробити цілі ковані воротаЦіна в такому разі стає зрозумілою, адже результат виглядає чудово!  
Вирішили встановити вдома такі ворота? Замовте їх у нас, оберіть той дизайн, який відповідає вашому смаку та отримайте шедевр! Ціна на ковані ворота починається від 4000 гривень.