Меблі на замовлення

Український стиль – це в першу чергу гостинність, тепло та домашній затишок. Меблі в українському домі завжди вирізнялись простими та добротними формами, а виготовлялись із дуба та інших якісних порід дерев. Якщо ви бажаєте, щоб ваша оселя мала індивідуальні риси та свій унікальний стиль, то краще за все віддати перевагу меблям на замовлення, звертайтесь до мене – Романа Романишина. 
Ексклюзивні меблі на замовлення в українськім стилі.

Мої меблі  – це простота форм, чіткі лінії і палітра різних відтінків. Вони виготовляються з високоякісних матеріалів, з різьбяними ніжками та гарними візерунками. Ви маєте можливість замовити практично будь-які меблі для будинку або квартири, дачного будинку, заміського котеджу, лазні и т. ін.

Це можуть бути: – крісла з дерева; – ліжка з дерева; – двері; – столи; – шафи, комоди; – світильники; – різьба та інші речі. 
Оформивши оселю такими меблями, ви створите неперевершений інтер’єр та затишну атмосферу. Крім того, щоб створити традиційний український декор, потрібно доповнити кімнату іконою, яку можна прикрасити рушником з традиційною вишивкою. На кухні, де оселяться такі чудові різьбярі меблі на замовлення, можна використовувати посуд в етностилі, наприклад, тарілочки з розписом або дерев’яні столові прибори. В кутку кухні доречно оформити оберег або іконостас, а біля нього повісити часник, який захищає оселю від злих духів. 
Старовинні мотиви на сучасний манер 
Мені вдалося дуже вдало адаптувати стародавні українські мотиви до вимог сучасності. Так, меблі на замовлення, звичайно, будуть коштувати дещо більше, ніж аналоги з магазину, однак невелика переплата того варта. Ліжко, комод, крісла та інші предмети, створенні за вашим замовленням, відрізняються високою надійністю, якістю та презентабельним виглядом. 
Також слід відзначити, що меблі від карпатського майстра чудово впишуться в інтер’єр любого будинку чи квартири. Класичний український стиль в інтер’єрі доволі популярний не тільки в Україні, але й поза її межами. Українські інтер’єри зустрічаються в багатьох європейських країнах. Звичайно ж, в створенні цього стилю меблі відіграють першочергову роль. Кожне крісло, ліжко, стіл або шафа, виготовленні Романом Ромашининим – це ексклюзивна, але в той же час функціональна річ, яка зможе чудово прикрасити вашу оселю. До того ж проблем з доставкою меблів у замовників не виникне – отримати замовлення можливо через курєрські служби «Нову пошту» та інші. При необхідності можливо перевезення приватним транспортом та процес замитнення.

Меблі виготовлені вручну. Автор Роман Романишин.