Стільці з дерева

Сьогодні великим попитом користуються меблі під старовину бо такі вироби здатні зачаровувати будь-яку людину, незалежно від його уподобань і переваг. Особливе місце займають стільці з дерева, якщо ви вирішили придбати такі, напевно, це оптимальне рішення з багатьох сторін.

Користуватися такими меблевими предметами неймовірно приємно. Навіть дивитися на них з боку – суцільне задоволення. Не гірше, ніж в публічному закладі, стільці з дерева стануть привабливо виглядати в житловому приміщенні. Вони успішно створюють атмосферу, аналогічну тій, яка буває в старовинних барах або ресторанних закладах.

Існує досить багато моделей стільців з дерева, які здатні вписуватися в будь-інтер’єрні рішення. Крім іншого, вони мають великий термін експлуатації,  що гарантується бездоганною ручною обробкою, звиробленою фахівцем високого класу. Крім того, при виробленні я перенесу у кожний екземпляр стародавнні таємниці, багатий практичний досвід і безліч цікавих напрацювань.

Якщо ви встановите такі стільці у себе в ресторані або кафе, то повірте – все це буде виглядати дуже оригінально. Стільці виготовляються, враховуючи всі побажання, а також інтер’єрні особливості. Стілець з дерева барний – прекрасне рішення для будь-якого бару.

Головна риса подібних меблів пов’язана з її великою надійністю: навіть подряпини, тріщини і можливі нерівності, які можуть з’явитися на стільцях, не вплинуть на зниження терміну їхньої експлуатації. Такий колорит – це пряме нагадування відвідувачам про старовинні часи, та давню історію вашого закладу.

При необхідності створюється оригінальні і неповторні меблі будь-яких рівнів складності, щоб, навіть, найвимогливіші замовники залишилися максимально задоволеними виконаною роботою.

Найчастіше ефект старовини на стільцях виконується за рахунок освітлення фону, окремий акцент робиться на нерівностях, потертостях дерев’яних волокон, але дерево при цьому виглядає максимально природним. Завдяки такому методу виготовлення стільці виглядають приблизно на сто-двісті років старше, ніж вони є насправді, що надає їм схожесті з дорогими музейними експонатами.

Що стосується методів, пов’язаних з виготовленням дерев’яних стільців під старовину, то їх існує велика кількість. Наприклад, методика витирання полягає в рясному стиранні верхнього деревного шару і подальшого розшарування волокон. Це призводить до втрати стільцем сучасного і нового виду, надання йому особливого вигляду.

Ще один часто використовуваний метод – це броширування, пов’язане з організацією рельєфної поверхні, що допомагає відмінно зімітувати тріщини з подряпинами, нібито вм’ятини від ударів.

Другим популярним методом виявляється патинування, пов’язане з наклеюванням водостійкої плівки, здатної також витримувати удари. Таким же чином деревний матеріал захищається від корозійних процесів.

Кращі стільці з дерева стають іконою стилю, існуючи поза часом і модою… Їх володарі можуть пишатися, що сидять на унікальних виробах, які не можна назвати просто меблями. Це справжній витвір мистецтва!